Vlastník TV Nova přebírá u nás a na Slovensku službu ICQ

Vlastník TV Nova přebírá u nás a na Slovensku službu ICQ

Provozovatel televize Nova, společnost CET 21, převezme od českého portálu Centrum.cz umírající komunikační službu ICQ u nás i na Slovensku.

Společnost CET 21 nechtěla tuto situaci zatím komentovat. „Vše oznámíme na tiskové konferenci příští týden,“ řekl serveru Digizone ředitel PR oddělení Novy Vladimír Mužík.

ICQ v Česku nabízí populárního oficiálního klienta, který je v českém jazyce a umožňuje využívat protokol ICQ (posílání zpráv, hovory, videohovory, online hry atd.) a také web ICQ Zones, do kterého bývalý majitel Centrum Holdings dodávalo obsah. Centrum si také mohlo započítávat počet uživatelů ICQ Zones do své návštěvnosti. Počet uživatelů ICQ v poslední době velmi klesá, kvůli stále se rozmáhajícím gigantům, jako např. Facebook, Twitter, Google+.

Zdroj: DigiZone.cz

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru