Dnes vyšlo 15 článků

Vlastní web rychle, jednoduše a zdarma

V dnešní době již nemusíte být technickým expertem k tomu, abyste si vybudovali jednoduše a vlastními silami webovou stránku. Tvorba webů už není pouze doménou odborníků, kteří perfektně zvládají kódování a webdesign. Existuje totiž mnoho nástrojů, které váš web vytvoří jednoduše za vás. Wix.com je jedním z nich.

Doby, kdy tvorba webových stránek byla pouze doménou odborníků je již pryč. Dnes si můžete vlastní webovou stránku vytvořit sami pomocí nástrojů, které tento proces velmi zjednodušují. Některé z nich vám dokonce umožní vytvořit velmi profesionálně vypadající stránku během několika minut. Jeden z takových nástrojů nabízí Wix.com. Služba je zdarma, nabízí širokou škálu šablon a finální webová stránka má skutečně profesionální vzhled.

Přístup přes webový prohlížeč

2015-05-20_193948

zdroj: wix.com

Dnes už tedy nemusíte utrácet velmi vysoké objemy peněž za profesionální programátory a grafiky. Vybudovat vlastní web už je jednoduché a ušetří vám spoustu peněz. Dokonce není nutné instalovat všechny programy do počítače, protože služba poskytuje přístup přes webový prohlížeč.

Přizpůsobení designu

2015-05-20_194018

zdroj: wix.com

Stále více a více lidí má zájem o řešení tohoto typu. Práce s těmito nástroji je velmi podobná práci v textovém editoru  a jsou využívány přednastavené šablony, které umožňují okamžité zobrazení nástinu vzhledu stránky. Většinou se začíná se základní šablonou a dále se postupuje dle jednoduchých pokynů, díky kterým je možné přizpůsobit design webu tak, aby odpovídal vašim představám. Můžete ovlivňovat pozadí, barvy i typ písma.

Proces vytvoření webu krok za krokem:

  • Volba šablony
  • Volba obrázků
  • Nahrávání vlastních textů
  • Přizpůsobení webu
  • Publikování

A to není vše! Bylo prokázáno, že dnes již více než 40% uživatelů navštěvuje webové stránky ze svého mobilního telefonu. Webové stránky vytvořené nástrojem od Wix.com jsou mobile-friendly.

 

zdroj: lifegooroo.com, wix.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru