Vlajkové lodě Samsungu zvítězily ve velkém testu výdržnosti baterií

Samsung Galaxy S7 a Samsung Galaxy S7 Edge se pyšní velkou výdržností baterií. Samsung Deutschland zveřejnil video, ve kterém testoval baterie svých vlajkových lodí s dalšími pěti chytrými telefony. A test ukázal, že modely jihokorejského giganta nemají konkurenci, co se týká životnosti baterie.

V testu se proti modelům Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge postavilo dalších pět telefonů. Po zhruba 6,5 hodinách se začnou telefony ostatních značek postupně vypínat. V první řadě zemřela baterie u LG G5, následovaly Huawei P9, Sony Xperia X a HTC 10. Hlavní konkurent iPhone 6s vydržel 8 hodin a 13 minut. Kdežto vlajkové lodě Samsungu na tom byly mnohem lépe, přičemž Galaxy S7 Edge vydržel 10 hodin a 30 minut a Galaxy S7 vydržel 10 hodin a 59 minut.

samsung test

Zdroj: Mashable

Ačkoliv společnost Samsung tvrdí, že testy byly zcela nezávislé, je potřeba brát výsledky trochu s nadsázkou. Nevíme totiž bližší informace o nastavení jednotlivých telefonů.

samsung testování

Zdroj: Mashable

Otázkou ještě zůstává, proč Samsung nezařadil do testu iPhone 6s Plus. Bál se snad toho, že by mohl porazit model Galaxy S7 Edge ve výdržnosti?

Zdroj: Mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru