Dnes vyšlo 15 článků

Vizitky už nepatří jen k obchodníkům a reprezentantům firem

Co na tom, že nejste obchodník nebo reprezentant nějaké instituce. I jako soukromá osoba můžete mít svoji vlastní vizitku. Nakonec, proč ne? Coby reprezentant firmy nebo podnikatel máte vzor vizitky daný a doporučený. Ale pro prezentaci sebe sama by se vám líbila vizitka jiná. Taková, která by odrážela vaši osobnost, styl. Na které by byly údaje, které o sobě sdělit chcete a považujete za vypovídající o vás, jako o soukromé osobě. I když to tak nevypadá, tak vytvořit si vlastní vizitky podle svých představ jde zrealizovat velmi snadno. Pohodlně, rychle a za atraktivní cenu. A za výsledek se rozhodně stydět nebudete.

Vytvořte si vlastní design

O všechno potřebné, co s vytvořením vizitky podle vás a vašich představ souvisí, se postarají na internetové stránce TISKNISI.CZ. Na tomto portálu získáte vše potřebné k tomu, abyste si vytvořili skutečně osobní a originální vizitky s oboustranným ofsetovým potiskem, plnobarevné. A na křídovém papíře s gramáží 350g. Vytvoříte si vizitky online, v pohodlí domova, prostřednictvím internetu. Můžete si je objednat již od 50 kusů a z nabízeného sortimentu, který na internetové stránce máte také k dispozici, si k nim vyberete i vhodný vizitkář, opět podle vašich nároků a využití. Ve vašich rukách tedy nebude pouze samotná výroba vizitek.

Vizitka jako facebookový profil?

Vzhled pro svoji originální vizitku si můžete navrhnout sami. K dispozici jsou pro vizitky samozřejmě i vzory. V galerii jich naleznete bezmála dvě stovky. A co mít vizitku ve stylu vašeho profilu na sociální síti Facebook? Žádný problém. I tuto nabídku průvodce tvorbou vizitek disponuje. Pro vzhled převezme data z vašeho facebookového profilu a je na vás, jaká data a informace o své osobě na vizitku budete chtít uvést.

Vytvoření vizitky během pár minut

Díky intuitivnímu průvodci krok za krokem, který je na internetových stránkách k dispozici, si tak vytvoříte vizitku skutečně v řádu dvou až tří minut. Pokud tedy použijete některou z předpřipravených šablon. Vytvoření vizitky z vlastního vzoru vám zabere času o trochu více.

Řada bonusů pro vás

Snadnou a rychlou objednávkou a všemi kroky až po vlastní tisk vizitek výhody nabídky nekončí. Nejen, že získáte kvalitní vizitky, v porovnání s konkurencí plnobarevné, oboustranné a na kvalitním papíře, ale vše navíc za atraktivní ceny. Tedy, skutečně kvalitní a přitom ve výsledku cenově levné vizitky. Navíc ke každé objednávce automaticky získáte slevu 35% na zakoupení vizitkáře. Pokud si objednáte tisk více jak 100 ks vizitek, bonusem vám bude 20 ks zdarma. V případě objednávky nad 900,- Kč vám nebude účtováno dopravné.

Kromě vlastního tisku vizitek je možné si na internetových stránkách www.tisknisi.cz vybrat z nabídky dalších produktů, které lze vytisknout technologií ofsetového tisku. Tak neváhejte a vytvořte si snadno a rychle vaše originální vizitky.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru