Vizitka, která vám ukáže vaši tepovou frekvenci

V současné době jsou vizitky velice důležité, neboť se vrýváte do povědomí potenciálních klientů. A zároveň se vizitkou připomínáte stávajícím zákazníkům. Nicméně vizitka by se měla vyznačovat ojedinělým designem. A měla by hned na první pohled prozradit, čemu se věnujete. Pakliže jste kardiologem, můžete svým pacientům dávat vizitky s vestavěným EKG.

Vizitky se zabudovaným EKG vyrábí společnost MobilECG. Jakmile na vyznačené body položíte palce, ukáže se vám na malé obrazovce na kartě puls a počet tepů za minutu.

mobilECGHead

EKG vizitka

Ačkoliv se jedná o skvělý způsob, jak na někoho zapůsobit, společnost MobilECG upozorňuje, že se jedná pouze o hračku, nikoliv o náhradu profesionálního EKG. Rutinní EKG v lékařském průmyslu vyžaduje deset různých elektrod, které se připojují na končetiny a hrudník pacienta. A teprve potom je rozsáhle diagnostikováno jeho srdce.

EKG vizitka používá knoflíkovou baterii, jejíž výdržnost je hodina nepřetržitého provozu. Jakmile nebudete mít prsty položené na dotekových položkách, vizitka je v pohotovostním režimu a nevyužívá žádnou energii.

Pakliže chcete získat vizitku pro sebe, můžete se zaregistrovat online. A společnost MobilECG vás bude informovat, kdy bude vizitka k dispozici. Cena je přibližně 29 dolarů. Ale jelikož je o vizitku velký zájem, mohla by stát méně.

giphy

Zdroj / Foto: Mashable

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru