Vítěz ceny za nejšílenější doménu roku 2014? Ubytovanimladaboleslavpenzion…

Vítěz ceny za nejšílenější doménu roku 2014? Ubytovanimladaboleslavpenzion…

Hodně SEO, dobré SEO. Pravděpodobně takovým heslem se řídí majitel domény ubytovanimladaboleslavpenzionpianoranch.cz. Dělá vám problém to vůbec přečíst? Nejste sami.  

Spousta lidí po přečtení několika článků získává dojem, že SEO je hračka. Do svých CV a portfolií si pak zapisují, že jsou odborníky na SEO optimalizaci. Na tom by ještě nebylo nic tak špatného, kdyby u toho veškerá jejich aktivita končila. Ale ono houbel.

Nezjišťovali jsme, kdo má stránky ubytovanimladaboleslavpenzionranch.cz na svědomí. Když pomineme tuhle naprosto šílenou doménu, zbytek na první pohled není taková hrůza. Než se začteme do textu.

Nově zrekonstruovaný penzion Piano Ranch vám nabízí dovolenou v příjemném prostředí, kde zcela jistě zapomenete na starosti všedních dnů a dopřejete očistu svému tělu i duši. Náš penzion je pro vás otevřen celoročně a můžete zde strávit jak svou dovolenou, tak je pro vás připravena i možnost víkendových pobytů.
Náš penzion Piano Ranch najdete v překrásné a klidné okrajové části Mladé Boleslavi a svým umístěním je ideálním místem jak pro rodinnou dovolenou s dětmi, tak pro milovníky jízdy na kole nebo fanoušky pěší turistiky. Každý z vás zde zcela jistě najde to, co ho zaujme a kam se bude chtít podívat. Možností je nepřeberné množství.

Jo, chtělo by to copywritera. Do očí bijící hustota klíčových slov, umělé vycpávky s dovolenou v příjemném prostředí a se starostmi všedních dnů. Ostatní texty na tom nejsou o mnoho líp, spíš hůř.

Otázku:” Kam na výlet?” si při dovolené v našem penzionu Piano Ranch položíte nesčetněkrát, protože je v dosahu tolik zajímavých míst, že si nebudete moci vybrat. Výlety pro rodiny s dětmi, výlety pro páry, milovníky historie nebo prostě jen pro toho, kdo se bude chtít jít jen tak projít. Penzion Piano Ranch se nachází nedaleko Mladé Boleslavi a od ní vedou všemi směry cesty, na konci kterých najdete něco zajímavého. Ať už prší nebo je krásně, vždy je tu pro vás možnost, kam se podívat.

Zní to skoro jako sen!

A když už jsme u toho, proč odkaz na jízdu na koních vede mimo web? Kdo dělal ty šílené a zbytečné grafiky v pravém panelu? A proč má manažer penzionu potřebu sám sebe nazývat jako managera? Neznělo by rovnou líp pension manager? Nebo le directeur de pension, když už to je taková příjemná dovolená s víkendovými pobyty nedaleko Českého ráje v ubytování Penzion Ranch u Mladé Boleslavi?

Jaké z toho plyne ponaučení? Pokud nevíte, co děláte, nedělejte to. Škodíte jen sami sobě. A těm, kteří vás najali.

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru