Dnes vyšlo 15 článků

Vítejte na palubě nejluxusnějšího letadla planety

Vítejte na palubě nejluxusnějšího letadla planety

Máte-li přebytečných 18 000 dolarů (bezmála 400 000 korun), právě se objevila výjimečná příležitost, jak je investovat. Americká letecká společnost Crystal Cruises vyslala na nebesa dosud nejluxusnější letadlo na světě. Už pobyt na palubě tohoto výletního letounu je sám o sobě srovnatelný s dovolenou.

Luxus v oblacích

Cestování letadlem pro většinu lidí nepatří mezi dvakrát oblíbené způsoby trávení času, ovšem i takový let se může proměnit v doslova přepychový zážitek. Stačí si umět vybrat správného dopravce. Třebaže v současné době stoupá obliba nízkonákladových aerolinií specializovaných na minimální ceny, stále zůstává nemalý podíl kllientů, kteří si potrpí na skutečný luxus. A právě jim vyšla vstříc americká společnost Crystal Cruises, dosud známá jako provozovatel luxusních výletních lodí. Světu představila Boeing 777-200LR oděný ve zcela novém hávu a láká zájemce na nejluxusnější pobyt v oblacích, který je v současné době k dispozici.

Majordomus k vašim službám

V interiéru Boeingu nenajdete klasické řady sedadel, nýbrž jednotlivé místnosti oddělené podle svého účelu podobně jako v luxusním apartmánu.  K dispozici je jídelna, koupelna, ložnice či společné prostory s plně vybaveným barem, vše ve špičkovém designu. Spánek si zájemci mohou dopřát na polstrovaných polohovacích sedadlech s matracemi a peřinami. O pohodlí pasažérů, kterých se na palubu vzhledem ke členité vnitřní struktuře letadla vejde pouze 88 (standardní model jich pojme až 450), dále pečuje několik osobních sluhů. Cílem je vytvořit maximální možný komfort tak, aby si cestující ani nebyli vědomi toho, že se právě nenacházejí na pevné zemi.

Nová éra v letecké dopravě

Společnost Crystal Cruises, založena v roce 1988, je okázalým luxusem proslulá. Netají se tím, že cílí především na movitou klientelu, té však nabízí skutečně prvotřídní servis. Letošní rozšíření nabídky o leteckou dopravu podle ředitele společnosti Edieho Rodrigueze otvírá zcela novou éru. „Dokonce i ti nejzkušenější zákazníci, kteří s námi absolvovali výletní plavby na zaoceánských lodích, ocení úplně nové možnosti k objevování míst nepřístupných po vodě,“ neskrýval své nadšení, když unikátní letoun představoval.  Speciálně upravený Boeing bude létat pouze do několika vybraných exotických destinací na světě v rámci dvou až čtyřtýdenních výletů.

Zdroj: Daily Mail 

Po maturitě zamířila na Filosofickou fakultu UK a potom se vrhla do psaní. Přispívá na řadu webů i tištěných časopisů, věnuje se copywritingu a hraje si s češtinou. Taky miluje čtení, takže týdně přelouská tři čtyři romány. Když právě nedělá nic z toho, vypomáhá v prodejně ovoce a zeleniny nebo sportuje. Zajímá se o média, psychologii a historii obyčejných věcí. Je nekuřačka a abstinentka, miluje mrkev a nesnáší kmín.

Komentáře

Nahoru