Víte, jak vypadá nejtenčí notebook, který může jako jediný na světě konkurovat Macbooku?

Je jen otázkou času, kdy společnosti v dnešní době vytvoří tak tenký počítač, který bude mít v sobě všechno potřebné. A musíme říct, že nový notebook s označením Spectre se společnosti HP opravdu povedl. Tento nový notebook od společnosti HP by měl stát 27 700 korun.

Notebook od společnosti HP Spectre by měl mít displej o uhlopříčce 13,3palců s Full HD rozlišením a samotnou tloušťku notebooku jen 10,4 milimetrů, což je přesně o 1,5 milimetrů méně než 12palcový Macbook. Při srovnání s Macbookem Air je pak nový výtvor od společnosti HP tenčí dokonce o 6,5 milimetrů. Notebook dokonce předčil i váhou, takže pokud srovnáme nový HP Spectre se stejně velkým 13″ MacBookem Air,  je nový Spectre s váhou 1,1 kilogramů o více než 200 gramů lehčí.

it-has-a-full-hd-1080p-133-inch-screen-which-the-macbook-air-cant-boast.jpg its-absurdly-thin-at-104mm-which-is-thinner-than-the-11-inch-macbook-air-17-mm-and-the-12-inch-macbook-13-mm.jpg so-far-it-only-comes-in-the-coppergold-color-option-hp-says-it-uses-the-color-scheme-for-warmth-and-to-make-it-feel-like-a-piece-of-jewelry this-is-the-spectre-hps-gorgeous-new-laptop

Zdroj: Czechcrunch

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru