Víte, co se stane, když moc smskujete a voláte své ex?

Víte, co se stane, když moc smskujete a voláte své ex?

My už to víme. Díky jednomu beznadějně zamilovanému Francouzi, který se prostě neudržel a své bývalé napsal smsku nebo zavolal 21 807 krát. Neuvěřitelné, že? To ho opravdu nezastavila aspoň troška inteligence?

Může se stát, že je rozchod vaše vina. Jste tvrdohlavý, bezohledný, nepochopitelný, výstřední pitomec, který si nezaslouží ani obejmout. Ovšem může to být přesně naopak. Třeba byla vaše přítelkyně lživý manipulátor s mozkem o velikosti pět centimetrů a s empatií na úrovni opilého červa.

Tak či tak, po rozchodu je pochopitelné, že jí píšete smsky nebo voláte v naději, že se usmíříte. Nicméně pokud jí píšete už dvacátou sms zprávu a ona stále neodpověděla, mělo by vás to trochu zarazit. V tuhle chvíli už je určitě na čase přestat. A co teprve, když počet vašich zpráv a zmeškaných hovorů dosáhne čísla 21 807. To už byste si opravdu měli nechat mobil zamknout někam hodně daleko od vás. Nebo nechat někde zamknout sebe. Nejlépe třeba do psychiatrické léčebny.

Všechno tohle jen kvůli poděkování

Jeden obyvatel jižní Francie to nějak nevychytal nebo zřejmě neumí počítat a skutečně tolikrát svou bývalou přítelkyni kontaktoval. A víte proč? Prý proto, že od ní chtěl slyšet poděkování za to, jak vylepšil její byt.

Rozešli se už v roce 2011, ovšem on ji přes deset měsíců pravidelně bombardoval zprávami, že mu má za jeho odvedenou práci zaplatit nebo aspoň nějak vyjádřit vděčnost. Když si zablokovala jeho číslo, začal volat jejím rodičům nebo do práce.

Po 21 807 pokusech o získání poděkování jedno skutečně získal – v jednání se svou bývalou, u kterého byl přítomen prostředník, kdyby se něco stalo. Soud k Lyonu k jeho vyšinutému chování ale moc soucitný nebyl. Uštědřil mu trest 10 měsíců vězení. Odseděl si jich ale jenom šest, poté zaplatil pokutu 1000 euro.

„Byla to hloupost,“ dodává muž, kterému už se to asi srovnalo v hlavě.

Jenže ona to zřejmě nebyla jen hloupost. A tak byl pro jistotu odeslán i na psychiatrické vyšetření. Je totiž naprosto zřejmé, že jeho chování bylo nepřijatelné.

Jedna pozitivní věc na tom ovšem je. Prý objevil svou do té doby skrytou vášeň pro psaní. Tak doufejme, že se z něj třeba stane slavný spisovatel. V literárních formách by svůj talent využil nepochybně více než v smskách.

Zdroj: Cnet, fotografie: Flickr - Pieter Ouwerkerk

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru