Dnes vyšlo 15 článků

Víte, co se skrývá v Google Chromu, když vám nejde internet? Tajná hra!

Víte, co se skrývá v Google Chromu, když vám nejde internet? Tajná hra!

Zapnuli jste někdy prohlížeč Google Chrome, když jste neměli připojení k internetu? Spousta z vás možná ne, protože pokud nemáte připojení, víte o tom a prohlížeč ani nespouštíte. Ti ostatní to možná někdy udělali a ani si nevšimli, že když nemáte připojení, Google Chrome se vás snaží zabavit jinak.

Toho smutného bezmocného dinosaura určitě znáte. Aspoň pokud používáte Google Chrome. Ukáže se vám totiž, když se nemůžete připojit k internetu. Chce vám připomenout, že váš poskytovatel internetových služeb je úplně na nic a že si zaslouží tak akorát zmizet ze světa, jak se to kdysi stalo všem dinosaurům.

Ale věděli jste, že tento dinosaurus je zároveň hlavní postavou tajné hry skryté ve vašem prohlížeči? Nejdříve to bylo pouze ve speciální verzi Google Chrome s názvem Canary, která byla určena vývojářům. Dnes už tuhle hru máte i vy!

unable_to_connect_to_the_internet

Když stisknete mezerník, pod dinosaurem se objeví země a dinosaurus na ni dopadne.

A tím začíná hra. Dinosaurus se rozběhne a v pravém horním rohu se vám počítá skóre. Kliknutím na myš nebo mezerník se musíte vyhýbat kaktusům. Když do kaktusu narazíte, hra končí.

chrome-canary

Vypněte wi-fi a vyzkoušejte si to sami!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru