VISION NEXT 100 – autonomní motorka od BMW!

Německá automobilka BMW vytvořila koncept autonomní motorky, která vám poskytne maximální zážitek z jízdy. Je vybavena řadou inteligentních systémů, díky kterým přesně ví, co leží před vámi. Jezdce proto dostatečně včas varuje před překážkou. Tento koncept může být budoucností motorek.

bmw-motorrad-vision-next-100-designboom01-818x564

amotoi

bmw-motorrad-vision-next-100-designboom02-818x564

bmw-motorrad-vision-next-100-designboom10-818x564

VISION NEXT 100 je konceptem autonomního motocyklu, který představila automobilka BMW. Jedná se o dokonalé propojení motorky s jezdcem a životním prostředím. Interakce jezdce a motorky spolu s autonomními jízdními vlastnostmi zajišťuje maximálně bezpečnou jízdu. Díky množství inteligentních systémů například motorka včas ví o překážce na silnici a jezdec je s dostatečným časovým předstihem upozorněn.

zdroj/foto: designboom

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru