Tisková zpráva: Visa Europe a Aukro.cz ve společné kampani podporují placení kartou na internetu

Cílem vzájemné spolupráce je informovat zákazníky o výhodách placení kartou při nákupu na internetu a nabídnout jim slevu na dopravu

PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA, 31. října 2014 – Příští týden od 3. listopadu budou moci zákazníci obchodního portálu Aukro.cz využít slevy na dopravu až do výše 200 Kč. Musí splnit jedinou podmínku – zaplatit online za vybrané zboží kartou Visa. Akce potrvá do listopadu a vyvrcholí tím společná kampaň Visa Europe a obchodního portálu Aukro.cz, která odstartovala v polovině října.

Od poloviny října probíhá informační kampaň cílená na zákazníky obchodního portálu Aukro.cz, na kterou od 3. listopadu naváže právě nabídka slevy na dopravu zboží. „Cílem kampaně je především poukázat na výhody placení kartou na internetu oproti tradičnímu způsobu placení. Jedná se především o jednoduchost, pohodlnost nákupu a rovněž bezpečnost. Mnoho Čechů se v současnosti již orientuje v nepřeberné nabídce internetových obchodníků a dává přednost těm ověřeným. Jedním ze znaků důvěryhodnosti e-shopu je logo Verified by Visa na jeho webových stránkách,“ informuje Marcel Gajdoš, regionální manažer Visa Europe pro Českou republiku a Slovensko

„Díky spolupráci s obchodním portálem Aukro.cz můžeme oslovit 3,4 milionu uživatelů registrovaných na portále Aukro.cz. Držitelé karet Visa tak mají jedinečnou šanci nakoupit vánoční dárky a ušetřit za dopravu,“ dodává Marcel Gajdoš.

„Online platby kartou za zboží a služby jsou na současném e-commerce trhu velkým trendem, což vidíme i mezi našimi zákazníky. Jen v loňském roce u nás počet transakcí provedených kartou vzrostl až o 32 %. Partnerství s Visa Europe je proto dalším krokem, jak ještě více prohloubit zájem zákazníků o tuto platební metodu. Navíc, díky němu přineseme před vánoční sezónou zajímavý benefit ve formě slevy na dopravu,“ říká Milan Kučera, ředitel obchodního portálu Aukro.cz.

Vizualizaci kampaně měla na starosti agentura Saatchi & Saatchi Prague.

–  KONEC  –

O asociaci Visa Europe

Visa Europe je asociace zabývající se platebními technologiemi, kterou vlastní a provozují členské banky a další poskytovatelé platebních služeb ve 37 zemích Evropy.

Visa Europe vyvíjí nejmodernější technologie a vytváří infrastrukturu umožňující elektronické platby milionům evropských zákazníků, podniků i vlád. Její členové nesou odpovědnost za vydávání karet, registraci prodejců a stanovování výše poplatků pro držitele karet a obchodníky.

Asociace Visa Europe poskytuje vysoko objemový a zároveň nízkonákladový obchodní model, který svým členům nabízí široké spektrum služeb. Přebytek jejích investic je znovu reinvestován do podnikání podniku a zároveň použit ke zhodnocení kapitálu a rezerv.

V Evropě je nyní vydáno 500 milionů karet Visa, přičemž každé euro z 6,50 eur je utraceno právě touto kartou. Téměř 80% objemu společnosti Visa Europe tvoří debetní karty. Do září loňského roku byly tímto typem karty utraceny 2 biliony eur, přičemž útraty v místech prodeje se zvedly o 8,5% na 1,4 bilionu eur. Roční útraty prostřednictvím online nakupování se poprvé vyšplhaly na 240 miliard eur, což je meziroční nárůst od 20%.

Asociace Visa Europe byla založena v roce 2004. Je nezávislá na organizaci Visa Inc. a má exkluzivní, nezrušitelnou a trvalou provozní licenci v rámci Evropy. Obě společnosti fungují s cílem zajistit bezchybné globální platby Visa. Jakožto specializovaný evropský platební systém dokáže Visa rychle a pružně reagovat na konkrétní požadavky evropských bank a jejich klientů – držitelů karet i obchodníků. Zároveň efektivně pomáhá naplňovat cíl Evropské komise tj. vytvoření skutečného vnitřního platebního trhu.

Více informací na www.visaeurope.cz

O obchodním portálu Aukro.cz

Obchodní portál Aukro.cz patří mezi nejnavštěvovanější komerční stránku v České republice a aktuálně je na něm přes 3 miliony registrovaných účtů. Aukro.cz zahájilo svou činnost v roce 2003 a své služby nabízí nejen nejširší veřejnosti, ale i profesionálním obchodníkům a firmám. K prioritám portálu Aukro.cz patří bezpečnost, rychlost a jednoduchost obchodování. Aukro působí na českém trhu více než deset let a během té doby zde zákazníci utratili více než 24 miliard korun.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru