Dnes vyšlo 15 článků

Virtuální realita ve světě Oberhasli poskytuje živé koncerty a nejen to

Virtuální realita ve světě Oberhasli poskytuje živé koncerty a nejen to

Nechte to na někom, jako je Deadmau5. Uspořádal loňskou nabídku živých přenosů, představení virtuální reality a ještě ji rozšířil.

O představení virtuální reality a živých přenosů se svérázně postaral Deadmau5. Spolu s Core, platformou, která kombinuje přístupnou platformu pro tvorbu her s nekonečným vesmírem her a světů, které je třeba prozkoumat, vytváří svůj vlastní virtuální svět nazvaný Oberhasli.

Deadmau5 zachází nad rámec toho, na co jsme u hudebníků byli zvyklí. Nyní můžeme jít na koncerty online nebo ve virtuální realitě, společenskými zážitky, videi, exkluzivní hudbou, hrami a spoustou dalšího. Jeho projekt je nejen přehlídkou toho, co může síla přístupných technologií umožnit. Zároveň také skvělým příkladem toho, jak si umělci mohou budovat vlastní vize, a nejen plnit představy publika.

“Vytvoření světa, jako je Oberhasli, je mojí vizí již několik let,” řekl Joel Zimmerman alias deadmau5. “Úžasné na Core je, že kdokoli může skočit a vytvářet obsah bez ohledu na zkušenosti nebo zdroje.” V minulosti jsme viděli virtuální koncerty, ale poté se rozlítily, vyprchaly; nemají žádnou trvanlivost. S Oberhasli chci vytvořit stálou oporu pro metaverse umělců, pravidelně ji v průběhu času aktualizovat, měnit věci a udržovat soudržnost se zprávami ze skutečného světa.“ „Jsme tak rádi, že můžeme znovu spolupracovat s Deadmau5, abychom uvedli tuto jeho skutečně inovativní vizi do života,“ řekl Frederic Descamps, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Manticore Games. Oberhasli není sponzorovaný marketingový kousek – je to trvalý domov pro všechny věci deadmau5 uvnitř Core.“

Další podrobnosti o Oberhasli budou brzy odhaleny na Twitteru coregames. Core je k dispozici zdarma v obchodě Epic Games Store. Fanoušci se budou moci navzájem stýkat, hrát hry, poslouchat živá hudební vystoupení a mnoho dalšího. Oberhasli debutuje 14. října exkluzivním živým hudebním vystoupením.

Zdroj, foto: allbiznisnews.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru