Virtuální operátoři snižují ceny až o polovinu

Virtuální operátoři snižují ceny až o polovinu

Virtuální operátoři v České republice rapidně zlevňují. Ceny klesly až o 50 procent a začínají již na jedné koruně za minutu. 

Prvním českým virtuálním operátorem byl Blesk mobil. Na trh vstoupil před rokem a půl a volání nabízí stále za 2,50 koruny za minutu.

Tesco Mobile přitom před nedávnem nabídl volání do ostatních sítí za 1,25 koruny za minutu. Na tuto cenu však budete mít nárok pouze při dvojnásobném navýšení kreditu při každém dobití karty Tesco Clubcard.

Virtuální operátor Mobil od společnosti ČEZ nabídl svým zákazníkům snížení ceny svého balíčku Volám občas o celou polovinu. Tento balíček je však časově omezený a kromě neomezeného volání nabízí 100 volných minut za 100 korun do všech sítí.

Operátor 99mobile zase nabízí účtování hovorů po vteřinách po první minutě a nedávno navýšil objem stahovaných dat o celou polovinu.

Snížení ceny nabízí i společnost T-Mobile se svým projektem Kaktus. Ten získal za první půlrok 35 tisíc zákazníků. Kaktus snižuje od začátku tohoto měsíce cenu volání za minutu z předchozích 2,90 na 2,50 korun.

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru