Virtuální operátor MOBIL.CZ nabízí internet zcela zdarma a minutu hovoru za 2,50

Virtuální operátor MOBIL.CZ nabízí internet zcela zdarma a minutu hovoru za 2,50

Operátor MOBIL.CZ vstupuje na trh právě dnes s nezvyklou nabídkou. Předplacená karta obsahuje služby levného volání i SMS a navíc za každé dobití dostane zákazník FUP 200 MB dat na měsíc zdarma.

Provozovatelem nového operátora je vydavatelství MAFRA a.s., hostitelskou sítí T-Mobile. Předplacenou kartu si lze koupit na celkem 4 000 distribučních míst v ČR, jedná se především o větší stánky s tiskem. Nebo si můžete kartu objednat přímo na stránkách www.mobil.cz.

Předplacený tarif je velmi jednoduchý. Zcela se obejde bez aktivačních poplatků či pevných měsíčních plateb. Na kartě za 200 Kč obdržíte právě oněch 200 Kč na volání i SMS a k tomu FUP 200 MB dat s měsíční platností od data aktivace.

Ceny jsou velmi lidové: za minutu hovoru 2,50 Kč, za SMS 1,50 Kč a za MMS 5 Kč. Za datové přenosy se neplatí. Pokud vyčerpáte limit 200 MB, dostanete pomocí SMS upozornění. Pak stačí jen dobít kredit částkou 200 Kč a automaticky se vám limit pro přenos dat navýší o dalších 200 MB s měsíční platností. Vydavatelství MAFRA a.s. se navíc rozhodlo, že přístup na stránky, které provozuje, se do datového limitu nezapočítává. Jedná se třeba o stránky iDnes.cz, Lidovky.cz, ale i Rajce.net nebo Jizdnirady.cz a mnohé další.

Jestliže vyčerpáte datový limit, zůstane připojení stále aktivní, jen se jeho rychlost sníží na 16 kb/s. Co je důležité, i tak zůstává přenos dat bezplatný. Operátor MOBIL.CZ nabízí i roaming pro volání v zahraničí a jeho tarify jsou shodné s tarify T-Mobile.

Předplacená karta se bude moci dobíjet několika způsoby: kupony, dostupnými v prodejnách s tiskem či na čerpacích stanicích, prostřednictvím internetového bankovnictví i bankomatů. Kredit bude také možné si dobít přímo na stránkách www.mobil.cz.

Zdroj: https://mobil.idnes.cz/predplacena-karta-mobil-cz-dc5-/mobilni-operatori.aspx?c=A130510_122030_mobilni-operatori_jm

Zdroj obrázku: https://mobil.idnes.cz/predplacena-karta-mobil-cz-dc5-/mobilni-operatori.aspx?c=A130510_122030_mobilni-operatori_jm

Komentáře

Nahoru