Virtuální koncert Travise Scotta na Fortnite vytvořil rekord

Virtuální koncert Travise Scotta na Fortnite vytvořil rekord

Více než 12 milionů lidí čekalo na debut nové písně Travise Scotta, rappera nominovaného na Grammy. Svou premiéru nového songu umístil do popiulární online video hry Fortnite. Vystoupení přitáhlo rekorní počet diváků, který se vyšplhal na 12 milionů.

Fortnite se může pochlubit cca 125 miliony uživatelů. Fortnite lze hrát na platformách Xbox, PlayStation, Windows a Mac. Fortnite, který se stal fenoménem od doby, kdy byl vyvinut a uveden do hry Epic Games v roce 2017, má ve hře tři úrovně, které umožňují hráčům bojovat o přežití, bojovat proti zombie a vytvářet si vlastní světy.

Výkon Scotta si mohou prohlédnout pouze ti, kteří jsou přihlášeni jako hráči. Cactus Jack je Scottova přezdívka i jméno jeho nahrávací společnosti. Scottova akce byla označena jako Astronomical. Astronomické prvky jsou vidět na zpracované scéně koncertů trvajících 10 minut. Travis Scott byl během představení ztělesněn do formy velkého avatara, který hrál své nejpopulárnější písně. Svou premiéru měl také nový song s názvem The Scotts, který je nyní dostupný na všech hudebních platformách.  Součástí show byly ohně a časté změny lokalit.

Snímek obrazovky 2020-04-27 v 10.35.29

Virtuální představení je jediným způsobem společnosti Scott, které je možné během pandemie umožnit divákům. Jednalo se o opravdu revoluční show, která do video hrady perfektně zapadla. Nicméně nebyl to první koncert svého druhu. Virtuální koncert si v rámci Epic Games odehrál DJ Marshmello v minulém roce. Jistě se můžeme v budoucnu těšit na novou formu koncertů, které si budeme užívat z pohodlí domova.

 

Zdroj, foto:

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru