Dnes vyšlo 15 článků

Vířivky v posledních létech vítězí nad bazény

Údělem dospělých je většinou chodit každý den do práce. Někdo má to štěstí, že ho práce baví, někdo se potýká s každodenním stresem nebo nepřirozenou fyzickou zátěží. A možná právě proto jsou bolest zad, psychické napětí a špatný spánek nejčastějšími problémy dnešní civilizace. Dobrou zprávou ale je, že nám může pomoci pobyt ve vířivce.

Vířivky v posledních letech vítězí nad bazény na plné čáře. Možná je to právě proto, že lidé čím dál tím více trpí na bolesti zad, psychické napětí, stres z každodenních starostí i špatný spánek. Všechny tyto problémy je možné do značné míry eliminovat právě pobytem ve vířivce.

Náklady na provoz bazénu versus vířivky

V případě, že jste si pořídili venkovní bazén, nebo jej mají vaši sousedé, pravděpodobně jste si všimli, že v případě bazénu jsou nutné dodatečné náklady za čištění, případný ohřev vody, atd. Navíc, léta u nás jsou v posledních letech krátká – alespoň tedy teplých dnů je pomálu. A tak si radovánek v bazénu příliš neužijete. Oproti vyšším dodatečným nákladům na provoz bazénu jsou náklady na vířivku téměř zanedbatelné.

20979-spa-studio-s-r-o-canadian-spa-international-virivka-nemo

Vířivky i do chladného počasí

Vlastní vířivka Vás nepotěší pouze svými unikátními zdravotními účinky. Jistě velmi oceníte i skutečnost, že díky možnosti jednoduše regulovat teplotu vody, můžete vířivku používat jak v teplých letních dnech, tak za chladnějšího počasí.

Prodejci vířivých van

Hledáte-li vířivky v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi, navštivte showroomy společnosti SPA Studio s.r.o., které je výhradním prodejcem velmi kvalitních vířivek kanadské značky Canadian Spa International®. Přijďte si prohlédnout jednotlivé modely vířivek v Ostravě, v Praze nebo v Mladé Boleslavi. Více informací o jednotlivých produktech naleznete také přímo na webových stránkách společnosti – www.spa-studio.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru