VIRÁLNÍ VIDEO: Motorkářka hází odpadky zpět do aut, ze kterých byly vyhozeny

Ulicemi Moskvy projíždí záhadná motorkářka, která vhazuje odpadky vyhozené řidiči zpět do jejich automobilů. Chce totiž žít v čistém městě, a proto se rozhodla dát nepořádným řidičům pořádnou lekci, aby si příště své jednání rozmysleli.

Záhadná motorkářka se stará o udržování čistých ulic v Rusku. Rozhněvaná na řidiče, kteří odpadky vyhazují, vrací odpadky zpět do automobilů, ze kterých byly vyhozeny. Video mělo deset milionů zhlédnutí za pouhé 3 dny! Motorkářka má na přilbě přidělanou GoPro kameru, jezdí po ulicích Moskvy a sleduje řidiče odhazující odpadky. Řidičům pak hází odpadky zpět oknem jejich automobilu. Pak žena odjede, než řidiči vůbec stihnou reagovat.

„Chci žít v čistém městě!“

Video začíná slovy „Chci žít v čistém městě“.Trvá kolem dvou minut a ukazuje, jak záhadná motorkářka dala lekci nepořádným řidičům. Například jedna žena vyhodí prázdnou krabičku cigaret. Během několika sekund jí zpět v automobilu přistane popelník plný nedopalků.

Za pouhé tři dny toto video kolem deseti milionů zhlédnutí. Nicméně někteří diváci mají podezření, že se jedná o podpůrné video jedné z posledních ruských situačních komedií.

Zdroj: rt.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru