VIRAL: Žralok, který stoupl na LEGO

Robert Petersen zveřejnil na sociální síti Twitter fotografii žraloka s popisem „Vzácný obrázek žraloka, který šlápnul na LEGO.“ A tento tweet se stal virální.

Robert zveřejnil fotografii ve čtvrtek 29. září 2016 na sociální síti Twitter, přičemž od té doby získala více než 90 tisíc retweetů a více než 160 tisíc lajků.

„Když stoupnete na LEGO, tváříte se podobně. Lidé milují žraloky i LEGO, a tak je toto perfektní kombinace,“ dodal Robert. „Opravdu jsem netušil, že se stane fotografie virální. Čekal jsem, že bude mít tak 2 nebo 3 retweety.“

robert-peterson

Zdroj: Twitter

Původní fotografii pořídil v lednu Mike Coots, který sám přežil útok žraloka. Nyní je obhájcem těchto velkých tvorů, přestože mu žralok tygří ukousl v roce 1997 nohu. Mike Coots bojuje proti obchodu se žraločími ploutvemi a fotografie žraloků sdílí také na svém Instagramu. A snímek, který se stal virální a který zveřejnil na svém Twitteru Robert Petersen, zachytil na Novém Zélandu.

Zdroj: CNET

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru