Dnes vyšlo 15 článků

VIRAL: Zloději ukradli ze skladu sexshopu 30 tisíc kondomů

Pokud jste někdy kupovali kondomy v obchodě, pravděpodobně jste se u pokladny cítili trapně, přestože se jedná o naprosto normální a běžnou věc. Zloději v Las Vegas se rozhodli této trapné situaci vyhnout, a proto přistavili automobil ke dveřím skladu sexshopu, odkud ukradli desítek tisíc kondomů.

Švédský prodejce sexuálních pomůcek LELO působí po celém světě, přičemž jedním ze svých skladů má i v Las Vegas. Právě v tomto skladu bylo odcizeno celkem 30 tisíc kondomů, 33 dráždidel prostaty a 48 Venušiných kuliček. Společnosti LELO vznikla škoda ve výši 38 tisíc dolarů.

„Dobrou zprávou je, že s 30 tisíci kondomy je 30tisíckrát méně pravděpodobné, že se budou tito ničemové rozmnožovat dál,“ uvádí společnost. „Ale 33 dráždidel prostaty už je trochu přehnané i na standardy Las Vegas.“

Policie po zlodějích stále pátrá, přičemž v hledání pachatelů by mělo pomoct i video níže. Video se stalo během chvíle virální, protože se jedná o loupež, jaká tu ještě nebyla.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru