Dnes vyšlo 15 článků

VIRAL: Vrchol trapnosti Dominika Haška. Dominiku, takto ne!

Bývalá hokejová hvězda Dominik Hašek pokračuje i přes negativní ohlasy veřejnosti ve svém podnikatelském záměru. Vyrábí vlastní energetický nápoj Smarty, přičemž nyní zveřejnil na sociální síti video propagující jeho novou příchuť. Někdejší legenda z Nagana a hokejový brankář působí za kamerou příliš strojeně, a tak se video stává na internetu spíše terčem posměchu. Ale co, špatná reklama, taky reklama.

Dominik Hašek se snaží svůj energetický nápoj propagovat na internetu. Aktuálním videem, které vyvolalo rozporuplné reakce uživatelů, seznamuje konzumenty s novou verzí, a to Smarty myslivecký a rybářský. Dominik Hašek sedící za kancelářským stolem, na kterém má onen energetický nápoj, působí vážně.

Video během dvou dní získalo přes 68 tisíc zhlédnutí, přes 150 reakcí, stovky sdílení a desítky komentářů.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru