Dnes vyšlo 15 článků

VIRAL: Tuto fotku mladé Slovenky viděly miliony lidí

Zuzana Dagmar Kubíková je šestnáctiletá gymnastka, která na sociálních sítích hojně sdílí své fotografie. Dokonce se na Instagramu proslavila s jednou fotografií, na které pracovala celý rok. Její roční práce měla úspěch, protože fotku sdílelo i oficiální konto Instagramu, a tak získala přes 800 tisíc lajků a téměř 4 tisíce komentářů.

Zuzana každý den po celý rok 2016 psala na papírky to, co ji v daný den potěšilo. Ačkoliv některé dny pro ni byly velice náročné, vždy na nich našla něco pozitivního. Tím se naučila hledat to dobré i v tom zlém. Celý rok si papírky uschovávala, a potom je všechny rozložila, vyfotila a dala na Instagram.

Šestnáctiletá Slovenka studuje Evangelické bilingvální gymnázium v Martine. Instagram si založila už v roce 2013, přičemž před zveřejněním této fotky měla sotva 500 sledujících. A nyní jich má přes 4 tisíce.

instagram foto

Zdroj: Instagram

Zdroj: Interez.sk

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru