Dnes vyšlo 15 článků

VIRAL: Tento muž si myslí, že je země placatá, své tvrzení se snaží dokázat s vodováhou

Jeden muž se přiklání k teorii, že země je placatá, přičemž svou teorii se snaží dokázat pomocí vodováhy. Ačkoliv existuje nespočetné množství důkazů o tom, že naše planeta je skutečně ve tvaru koule, najdou se jedinci myslící si opak.

Právě mezi menšinu věřící tomu, že Země je placatá, patří i konspirační teoretik D Marble. Svou teorii se snaží dokázat tím, že vzal vodováhu do letadla, přičemž po celou dobu letu zůstala vodováha ve vodorovné poloze. Celou cestu si muž natočil, potom záznam uploadoval na YouTube.

Muž letěl ze Severní Karolíny do Seattlu a poznamenal:  „Natočil jsem video o délce 23 minut a 45 sekund, cestoval jsem něco málo přes 203 mil. Pokud by byla planeta ve tvaru koule, potom by muselo docházet každých 5 mil k zakřivení. Ale jak uvidíte, zakřivení nebylo naměřeno.“

Věří, že skutečnost, že bublina ve vodováze zůstala po celou dobu letu ve středu, je důkaz, že Země je placatá. Snaží se přesvědčit ostatní obyvatele planety, aby udělali stejný pokus, pokud budou někam cestovat. Určitě je to zajímavá teorie, i když není zrovna oblíbená. Po zhlédnutí neobvyklého experimentu měli diváci hodně co říct o muži, nebylo to nic pozitivního.

 

 

 

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru