Dnes vyšlo 15 článků

VIRAL: Teenager při hraní Pokémon GO nachytal pár při souloži

Teenager při hraní mobilní hry Pokémon GO spatřil na displeji vedle digitálních zvířátek také pár při divoké souloži v kanceláři. Mladík z Dominikánské republiky natočil scénu u poradenské společnosti v Santu Domingu. Video se okamžitě stalo virální.

Diana Paulino, údajně žena nacházející se na pikantním videu, podala stížnost na policii a místní televizi řekla, že nechápe, jak si ji někdo mohl splést s ženou na videu.

sex v kanceláři

Sex v kanceláři, Zdroj: YouTube

„Nemám s firmou, kde bylo video natočené, absolutně nic společného,“ řekla Diana Paulino. „Na videu je silueta mladé ženy, jejíž prsa mají velikost jedna. Ale já mám čtyřky. Každý, kdo mě zná ve skutečnosti, si hned uvědomil, že to nemůžu být já.“

Žena si musela kvůli tomu, že byla označena na videu na sociální síti, vypnout mobilní telefon a deaktivovat účet na Facebooku.

sex v okně

Zdroj: YouTube

Společnost oznámila ve svém prohlášení, že už identifikovala pár, který si užíval sexuální hrátky v kanceláři. Z chování páru byly vyvedeny důsledky.

Skutečná jména muže a ženy nebudou zveřejněna.

Zdroj: Mirror, Zdroj titulní fotografie: Pixabay

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru