Dnes vyšlo 15 článků

VIRÁL: Studenti se na pohřbu rozloučili se svým učitelem haka tancem

Je to ten nejhlubší projev respektu. Velká skupina studentů na Novém Zélandu uctila svého milovaného učitele provedením tradičního tance haka. Na epickém výkonu se podílelo nejméně 1 700 studentů z chlapecké školy Palmerston North Boys‘ High School. Během dvou dnů video získalo na 1,5 milionů zhlédnutí.

ScreenHunter_2

Chlapci předváděli haka tanec na počest zesnulého učitele

Učitel tělesné výchovy a matematiky Dawson Tamatea zemřel dne 20. července v 55 letech ve spánku. Učitelství se věnoval téměř 30 let.

„Byl to velmi emotivní a silný výkon,“ napsala škola na svém kanálu YouTube. „Jsme velmi hrdí na výkon našich chlapců a víme, že pan Tamatea by byl také.“

Tanec haka se proslavil zejména díky pravidelnému předvádění národním ragbyovým týmem Nového Zélandu před začátkem každého zápasu. Provádí se při významných událostech, na počest hostů a také na pohřbech.

Zdroj / Foto: Mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru