VIRAL: Sociální sítě se baví na účet Donalda Trumpa

Uživatelé sociálních sítí se velice rádi baví na účet ostatních osob, o to více, pokud jde o nějakého prezidenta či politika. V posledních dnech se terčem posměchu stal americký prezident Donald Trump, který se minulý týden vydal na zahraniční cestu. Zavítal do Saúdské Arábie, Izraele, ba dokonce na palestinská území. Cestoval přes Řím do Bruselu na summit NATO. Po celou dobu cestování ho doprovázela první dáma Melanie s dcerou Ivankou a jejím manželem.

Donald Trump s rodinou navštívil papeže Františka ve Vatikánském paláci. Už několikrát mezi americkým prezidentem a papežem došlo k ostré výměně názorů, zejména v otázkách týkajících se migrace a ochrany životního prostředí. Uživatelé na sociálních sítích si nemohli nevšimnout, že většinou usměvavý papež se na fotce s Trumpovou rodinou příliš nadšeně netváří.

Dále si někteří uživatelé utahovali z toho, že členové rodiny připomínají spíše podivnou Addamsovu rodinu. Melanie a Ivanka dorazily v černé barvě, přičemž měly dokonce i závoj, což je však tradiční oděv doporučovaný na setkání s papežem.

 

Donald Trump si udělal nemalý trapas, když v místnosti plné představitelů Izraele řekl, že se zrovna vrátil z Blízkého východu. A přitom i Izrael je součástí Blízkého východu. I když to chtěl zachránit tím, že se přeřekl, a tak se opravil na Saúdskou Arábii, novináři to zaznamenali a nenechali si to pro sebe.

Pobavila dokonce i tisková zpráva, kterou vydal Bílý dům. Bylo v ní u vedeno, že prezident se bude snažit podporovat možnost trvalé broskve. Samozřejmě, jednalo se o překlep a místo lasting peach (v češtině trvalá broskev) mělo být lasting peace (v češtině trvající mír).

Donald Trump se zúčastnil slavnostního otevření centra zaměřeného na boj proti extremistické ideologii v Saúdské Arábii. Vyfotil se s egyptskou hlavou státu a saúdským králem, přičemž na fotce mají všichni tři dlaně položené na zářícím glóbusu, a tak vypadají jako věštci z křišťálové koule.

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru