VIRAL: Skončila v nemocnici s vibrátorem v zadku, o kterém nevěděla. O svůj příběh se podělila na sociální síti

Zamilovaný pár si chtěl okořenit sexuální život použitím erotických pomůcek. Nicméně neočekávali, že na první pohled nevinné postelové hrátky skončí tragicky, až směšně. O svůj pikantní příběh se 24letá dívka podělila se svými přáteli na sociální síti.

Emma Phillips a Lee Miller chtěli zpestřit sexuální život s vibrátorem. Lee se snažil umocnit zážitek své partnerce, ale hračka najednou zmizela. Emma si myslela, že její přítel vibrátor schoval pod polštář, ale když se opřela o břicho, cítila vibrace uvnitř břicha.

sg9hbn4

Zdroj: Imgur

Uvědomila si, že vibrátor se nachází v jejím těle, ale nechápala, jak se tam mohl dostat. Lee se snažil vytáhnout erotickou pomůcku pomocí kuchyňských nástrojů (kleště na grilování, opačný konec vidličky apod.). Ale bez výsledku. Emma musela po hodině snažení vytáhnout vibrátor zavolat sanitku.

„Oba jsme předtím pili, a tak jsme nemohli řídit. Musela jsem trapně zavolat do ambulance v 7 hodin ráno,“ řekla Emma.

14502825_560593557474454_1364544793071681794_n

Zdroj: Facebook


Lékaři jí pomohli a vibrátor vytáhli. O svém zážitku napsala příspěvek na sociální síť Facebook. A její status se okamžitě stal virálním hitem internetu.

„Když ranní nedělní hrátky skončí dnem stráveným v nemocnici Wrexham, kde vám chirurgicky odstraňují růžový vibrátor z oblasti střed, zatímco stále vibruje. Když to neuděláte v neděli, kdy jindy,“ zní příspěvek na Facebooku, který se stal ihned virální.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru