VIRAL: Samsung si vystřelil z fanouška, který se pochlubil fotkou svého penisu

Určitě jste se už na internetu setkali s uživateli, kteří chtějí být vtipní za každou cenu, ale ve výsledku jsou pouze trapní. S takovými lidmi už nemá asi Samsung trpělivost, protože na Twitteru jednoho fanouška doslova zničil.

Samsung požádal své fanoušky na Twitteru, by se podělili o to, jaký byl první snímek, který vyfotili s novou vlajkovou lodí Galaxy S8. Uživatel vystupující jako Edward odpověděl, že šlo o fotku jeho penisu (dick pic). Ostatní mu hned dali přes pět tisíc srdíček. V tom odpověděl jeden ze zaměstnanců jihokorejské společnosti, ale nepoužil slova, pouze vložil jako odpověď emotikonu mikroskopu. A během chvíle získala tato odpověď desetitisíce lajků a stovky komentářů, v nichž ostatní oceňují smysl pro humor zaměstnance Samsungu.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru