VIRÁL: Policistka se zbraní v ruce a odhalenými ňadry. Za odvážné selfie ji mexická policie suspendovala

Mexická policistka zveřejnila odvážné selfie. Uniformu si zčásti svlékla, odhalila ňadra, vyfotila se a peprný snímek sdílela na Snapchatu. Ale mexická policie v Escobedu musela svou zaměstnankyni s nadutým dekoltem suspendovat, protože fotografie se začala virálně šířit.

Příslušnice mexické policie stydlivá rozhodně není, jak ukazují i fotografie na jejím facebookovém profilu. Exhibicionistická Nidia Garcia podala dobrovolnou výpověď ještě před ukončením šetření o jejím přečinu. Tamní úřady konstatovaly, že čím dříve policistka odstoupí, tím dříve administrativní proces proti ní skončí.

police

Sexy mexická policistka přišla kvůli svým ňadrům o práci.

„Omlouvám se místnímu policejnímu sboru a samotnému městu Escobedo za tento nemorální čin, kterého jsem se dopustila. Fotografie se přináší škodu mých dvěma dcerám, manželovi, rodičům, bratrům a celé rodině. Tímto bych chtěla přiznat velké pochybení a žádám vás, aby se o tomto tématu nemluvilo. Přinesla mi velkou morální a psychickou bolest. Chci se omluvit. Všichni jsme jen lidé a děláme chyby,“ vyjádřila se k této situaci samotná Nidia Garcia.

Ačkoliv obyvatelé mexického města Escobedo označují pikantní fotografii už bývalé policistky za nemorální, některé pánské časopisy jí nabízí modelingové smlouvy. Dokonce jeden místní podnikatel podotkl, že by se její aktuální popularita měla okamžitě využít. Podle jeho slov by pózovala profesionálním fotografům a výsledné snímky by podráždily představivost fanoušků.

Police__2808374a

A tato fotografie se začala virálně šířit.

Zdroj / Foto: The Sun

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru