VIRAL: Pokud neuhodnete hádanku, musíte si změnit profilovou fotku

Sociální sítě jsou ideální místo pro virální příspěvky. Stačí, když někdo sdílí něco zajímavého či zábavného, a už to proudí celým internetem. Objevila se hádanka, kvůli které si uživatelé opět mění profilovou fotografii.

„Změnila jsem si profilovou fotku, protože jsem neuhádla hádanku. Chci vědět, jestli jste inteligentnější. Musíte mi ale odpovědět v soukromé zprávě. Když uhádnete, napíšu vás do komentu. Když ne, musíte si na jeden den změnit profilovou fotku, kterou vám vyberu já.

 

Je 7 hodin ráno, ty spíš. Najednou slyšíš zvonit zvonek u dveří. Jsou to tvoji rodiče, kteří přišli, aby se s tebou nasnídali. Máš chléb, mléko, marmeládu a džus. Co otevřeš jako první?

 

Nezapomeň, že odpověď máš poslat v soukromé zprávě.“

viral-01

Zdroj: Facebook

Také jste hádanku neuhodli a museli jste si změnit profilovou fotku? Anebo víte správnou odpověď? Podělte se s námi o ni do komentářů. 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru