VIRAL: Piráti zveřejnili na YouTube píseň, ve které se vysmívají Babišovi

Politické strany začaly tasit zbraně nejvyššího kalibru, aby se dostaly do Sněmovny. Originální způsob zvolila strana Piráti. Zveřejnila na YouTube píseň, ve které Ivan Bartoš zpívá: „Všichni kradou, povídal, opakoval čtyři roky. Jenom k tomu nedodal, že mezi ně patří taky.“ A na koho jiného by píseň měla narážet, než na Andreje Babiše.  

Bartoš se ocitne na bitevním poli s Babišem, a to přesně ve volbách ve Středočeském kraji. Podle volebního modelu CVVM by se měli Piráti dostat do Sněmovny namísto TOP 09.

Piráti vyslali na české silnice vězeňský autobus, na kterém se obuli do Babiše. Předhazují mu nezdaněné korunové dluhopisy, které Agrofert vydal za cca 1,5 miliardy korun, i evropskou dotaci ve výši 50 milionů korun na Čapí hnízdo. Právě kvůli kauze Čapí hnízdo vydala Sněmovna hlavu hnutí ANO ke stíhání.

Piráti se nezaměřili pouze na Babiše, ale také na Sobotku z ČSSD, jehož odsuzují kvůli privatizaci menšinového podílu v těžební firmě OKD v době, kdy byl ještě ministrem financí. Dokonce nezapomněli ani na Kalouska z TOP 09 kvůli nedávné kauze nákupu nefungujících padáků za jeho působnosti na ministerstvu obrany.

Scénáristy videa jsou Ota Klempíř a Jakub Horák, o hudební doprovod se postarali Mikuláš Ferjenčík a o zpěv Ivan a Lydie Bartošovi.

Zdroj: iDNES

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru