VIRAL: Otec spí pod nemocničním lůžkem svého nemocného syna

Amy Palmer sdílela fotografii svého manžela a nemocného syna v úterý na sociální síti Facebook. Snímek zachycuje chlapce, který spí v modré postýlce, a otce, který spí stočený do klubíčka na nemocniční podlaze pod lůžkem svého syna. Fotografie se krátce po zveřejnění stala virální. A k dnešnímu dni získala přes 8,5 tisíců lajků a téměř 1 200 sdílení.

Sladká fotografie otce, který spí pod postýlkou svého syna na zemi, se dotkla srdce tisíců lidí. Amy Palmer  sdílela tuto fotografii na sociální sit v úterý poté, co její dítě utrpělo astmatický záchvat a byl odelsán do nemocnice.

„Tento obrázek znázorňuje tvrdě pracujícího muže, který je oddaný své rodině,“ píše Amy Palmer v titulku. „Poté, co pracoval celou noc, zůstal se svým synem v nemocnici. Je tak unavený, ale je tady. Ocenění Otec roku získává Andre Palmer!!! Miluji tě.“

Nemocniční pokoj, kde její manžel a syn spali, byl tak malý, že se do něj vešla jen postýlka a židle. A otec si ustlal pod postýlkou svého syna.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru