VIRAL: Opilí mladíci v Ostravě postavili sněhuláky na zastávce

Sněhuláci k zimnímu období neodmyslitelně patří. Dva opilí mladíci postavili dva sněhuláky ve velikosti dospělého člověka na Sokolovské ulici v Ostravě – Porubě. Pro jejich umístění zvolili netradiční místo, a to autobusovou zastávku zvanou Poruba Vozovna.

Sněhuláci jsou na zastávce oblíbení. Cestující se s nimi na památku fotí, přičemž zároveň si krátí dlouhé čekání na autobus či tramvaj.

„Jsou úžasní. Všiml jsem si jich, když jsem šel kolem cestou z lékárny. Hned jsem si je musel vyfotit na památku,“ uvedl Lukáš Ženatý, který žije v Pustkovci.

Nicméně rtuť teploměru se vyšplhala nad bod mrazu, a tak dvojice sněhuláků taje. Ale i přesto si sněhuláci, kteří jsou důkazem toho, že někteří lidé jsou kreativní i pod vlivem alkoholu, mají popularitu na internetu. Uživatelé si fotografie sněhuláků sdílí na sociálních sítích.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru