Dnes vyšlo 15 článků

VIRAL: Oblek, který vás promění v kreslenou postavičku? Můžete ho mít i vy!

VIRAL: Oblek, který vás promění v kreslenou postavičku? Můžete ho mít i vy!

Líbí se vám představa, že z vás jako mávnutím kouzelného proutku nějaká věc dokáže udělat kresleného panáčka? Že vás to neláká? Možná posečkejte s hodnocením než se podíváte na efekt tohoto speciálního obleku. Snadno vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem, ale i dospělým.

Oblek s LED osvětlením

Podívejte se s námi na následující video, které vám ukáže, jak vás tento speciální oblek od Glowy Zoey změní v kreslenou postavičku a jak výsledný dojem působí v noci. Nás video více než pobavilo.

A co stojí za tímto efektem? Jednoduše černý oblek, který je opatřen více než 160 LED diodami, které jsou umístěny do tvaru kreslené postavičky a jež dokonce mění barvu. S touto ideou přišel Royce Hutain, když se snažil vymyslet kostým na Halloween pro svou dceru. A video s ní se následně stalo virálním. Z toho důvodu se poté rozhodl vyrobit kostým pro každého, přičemž cena se pohybuje 70 – 130 dolarů v závislosti na vaší velikosti. Oblek si můžete zakoupit na stránce Glowy Zoey zde.

Ve tmě je efekt opravdu velkolepý nemyslíte? Napište nám do komentářů, zda byste si obdobný chtěli vyrobit doma, koupit si ho nebo si ho aspoň zkusit.

Zdroj info + foto: Glowy Zoey, Tech Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru