Dnes vyšlo 15 článků

VIRAL: Norská letecká společnost využila rozvod Brada Pitta k propagaci svých letenek

V posledních dnech titulky na předních stránkách světových médií ohlašují rozpad manželství slavného hollywoodského páru. Brad Pitt a Angelina Jolie se rozvádí, přičemž údajně hlavním důvodem rozvodu je, že Angelina není spokojená s tím, jak Brad vychovává děti. Nicméně bulvární časopisy hovoří o tom, že se Brad zapletl s francouzskou kolegyní Marion Cotillard. Ale ať už je důvod jakýkoliv, nikdo by snad nečekal, že jedna velká letecká společnost využije rozvod těchto dvou celebrit k propagaci vlastních produktů a služeb.

Internetem se začala virálně šířit fotografie tištěného reklamního banneru norského leteckého dopravce Norwegian. Tento banner má kontroverzní slogan: Brad is single.“ A podtitulek tohoto sloganu je „Los Angeles. From/one way, incl taxes“.

Reklamní banner, který norská letecká společnost nechala vytisknout do novin, láká na akční jednosměrnou, respektive letenku do a z Los Angeles. Hlavním lákadlem, proč si koupit letenku do Los Angeles, je, že Brad je volný. Marketingové oddělení udělalo skutečně originální reklamu a nyní můžeme pouze sledovat, zda tato zajímavá kampaň zvýší prodej letenek.

14469669_10154374807885199_2268414454314594888_n

Zdroj: Facebook

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru