VIRAL: Nad Londýnem se objevilo obrovské prso

Londýn je proslulý svým rozmanitým panoramatem, o čemž svědčí i následující záběry. V Den matek, který se ve Velké Británii slaví 26. března, se nad metropolí vznášelo obří nafukovací prso. Účelem kampaně #freethefeed je podpořit kojící ženy.

Uživatelé na sociálních sítích jsou pohoršení z fotografií kojících matek. Z tohoto důvodu se rozhodla organizace Mother London tyto ženy podpořit, aby se nebály kojit i na veřejnosti. A při této příležitosti se vzneslo obrovské nafukovací prso nad Londýnem.

„Je těžké uvěřit, že v roce 2017 jsou matky kojící na veřejnosti odsuzované,“ píše Mother London ve svém blogovém příspěvku. „Byl to náš projekt na Den matek. Každá žena má právo rozhodnout se, jak a kde bude kojit své dítě, aniž by nesla pocit viny a aniž by byla v rozpacích.“

Zdroj: Bored Panda

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru