VIRAL: Křesťanka přirovnala vagínu své dcery a zpěvačky Taylor Swift k šunkovým sendvičům

Žena jménem Jennifer Mayers šíří prostřednictvím sociální sítě Twitter rasistické a sexistické hlášky. Před nedávnem přirovnala vagínu své dcery a zpěvačky Taylor Swift k šunkovým sendvičům.

Šunka na sendviči vpravo je schovaná vevnitř. Zatímco šunka na sendviči vlevo je nekompromisně venku skoro celá.
 

 

„Toto je důvod, proč vyznávám křesťanství. Má dcera představuje to vpravo. A vagína Taylor Swift představuje to vlevo,“ zní příspěvek na Twitteru křesťanky.

Uživatelka se pravděpodobně domnívá, že zpěvačka Taylor Swift má spoustu sexu, a tak její vagína je roztažená a velká. Nicméně lidská anatomie toto tvrzení vyvrací. A někteří uživatelé si dokážou udělat legraci sami ze sebe, a proto přidávají vlastní přirovnávací fotografie.

 

„Tohle je důvod, proč vyznávám křesťanství. Můj syn představuje to vpravo. A penis Toma Hiddlestona představuje to vlevo,“ zní jeden z trollujících příspěvků dalšího uživatele.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru