Dnes vyšlo 15 článků

VIRAL: Kajínek je módní vzor pro Čechy, vyhledávače zboží hlásí extrémní zájem o koupi zeleného trička Adidas

V úterý opustil rýnovickou věznici šestapadesátiletý vězeň Jiří Kajínek v zeleném sportovním tílku značky Adidas. Vyhledávače zboží zaznamenaly obrovský zájem o fosforové tílko, ve kterém nejslavnější český vězeň vycházel z areálu věznice. Ale německá sportovní značka Adidas není z nechtěné reklamy nadšená a dodala, že žádnou spolupráci s odsouzeným dvojnásobným vrahem nemá a že se odmítá k celé situaci vyjadřovat.

Jiří Kajínek se, ač nevědomky, stal módním vzorem pro český národ. Už bývalý vězeň, který dostal milost od prezidenta Miloše Zemana, vůbec nepřemýšlel nad tím, co si při vycházení z věznice obleče.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

„Měl jsem připraveno, že z té věznice půjdu pomalu nahý, ale nakonec jsem si vzal na sebe alespoň tílko. Zrovna mi ale nedošlo, že bude tak zářivé,“ řekl Jiří Kajínek pro Novinky.cz.

Srovnávač zboží Heureka.cz prozradil, že spojení „adidas kajínek“ se stalo jedním z nejvyhledávanějších. Dokonce i samotný srovnávač zboží vybízel zákazníky na sociálních síti k tomu, aby si zelené tílko také zakoupili, ale šlo pouze o recesi.

Podívejte se, jaké recenze si tílko zasloužilo na srovnávači Heureka.cz:

heureka 01

heureka 02

heureka 03

heureka 04

heureka 05

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru