Dnes vyšlo 1 článků

VIRAL: Jsem jako viagra. I tobě bude stát… za to jít volit Úsvit

Dominika Myslivcová, blonďatá bloggerka a YouTuberka, kandiduje v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci. Prezentuje se pod heslem „Nechci černou, ale růžovou budoucnost“.  

Dominika Myslivcová na svém YouTube kanálu, který odebírá přes 127 tisíc uživatelů, zveřejnila videoklip s názvem „Změnu tu my nechcem“ věnovaný všem ženám, jež se chtějí cítit bezpečně v této zemi.

14021510_525129247695884_8979517914839079835_n

Fotomontáž reagující na kandidaturu Dominiky Myslivcové. Zdroj: Facebook

Zatímco někteří uživatelé Dominiku podporují, jiní si dělají z její kandidatury legraci, o čemž svědčí také výše uvedená fotografie, která se ihned po zveřejnění jedním uživatelem na Facebooku stala virální. Během dvou hodin fotografie získala přes 1 tisíc lajků a 150 sdílení. Nemluvě o ironických komentářích, které se pod fotkou objevily.

komentáře

Ukázka komentářů u fotky. Zdroj: Pixabay

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru