VIRÁL: Internet je šokován fotografií mladé vězenkyně. Vypadá jako modelka

Atraktivní vzhled vám může v osobním i pracovním životě velice pomoci. Nicméně z vězení vás nedostane, přestože vás proslaví. Fotografie mladé vězenkyně Sarah Seawright se staly virální, přičemž na Twitteru se začaly šířit pod hastagem #PrisonBae.

Sarah Seawright byla odsouzená z loupežných přepadení, fyzických napadení a únosů. A právě její vzhled hrál při těchto nelegálních činnostech velkou roli. Za své činy dostala pět let podmíněně.

Sarah Seawright

Sarah Seawright

A možná vám virální šíření fotografií mladé vězenkyně něco připomíná. V roce 2014 americká policie zveřejnila snímek zatčeného Jeremyho Meekse, který byl obviněný za držení střelné zbraně. Tenkrát jeho fotografie, na které stojí u zdi a drží v ruce papír se svým jménem, se stala také virální. Příspěvek obdržel přes 80 tisíc lajků, zejména od něžného pohlaví.

Jeremy Meeks

Jeremy Meeks

Zdroj / Foto: Coed.com/a>

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru