Dnes vyšlo 15 článků

VIRAL: Dvě fanynky na hokeji rozptýlily hokejového útočníka Tylera Seguina

U každého zápasu bývají na hokeji oddaní fanoušci i fanynky. Snaží se podpořit své hokejové týmy různými pokřiky a billboardy. Dvě fanynky na svůj billboard napsaly něco, co jde poněkud mimo hokej: „I wish I only got two minute for hooking.“

Tyler Seguin je hokejovým útočníkem v nejlepší hokejové lize světa – v NHL. Na snímku hrál za bostonské medvědy. Každý jsme si v mladých letech přáli, abychom se stali slavnými a spolužáci ze školy se o nás doslechli například z internetu. Tyler si toto přání splnil.

Je samozřejmostí, že se mladý hokejový útočník zalíbí spoustě dívek. Dvě z nich využily příležitosti přímo na zápase Boston Bruins. Hokejisté se často koncentrují jen na hru, aby podali co nejlepší výkon. Při dívkách stálo štěstí, když byly nalepené na plexiskle. Získaly totiž Tylerovu pozornost. Tylera Seguina nápis rozesmál. Celá stuace byla naštěstí zachycena fotografem. Právě jemu můžeme poděkovat za viral, který lidi nenechává chladnými.

Nicméně na internetu se objevila upravená verze tohoto snímku. I když je snímek starý už několik let, opět se začal šířit na sociálních sítích. Ve Photoshopu byl nápis změněn na: „Tyler #19 We sucked ur dick in high school. Do u remember us?“ A není divu, že se tato fotka stala během chvíle virální.

V překladu nápis znamená: „Tylere #19, kouřily jsme ti ho na střední škole. Pamatuješ si nás?“

tyler-19-we-sucked-ur-dick-in-high-school-sign

Fotka se změněným nápisem, která se stala virální. Zdroj: We Know Memes

hokej

Původní fotka. Zdroj: YouTube

Štítky: , ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru