Dnes vyšlo 1 článků

VIRAL: Do stoličky z IKEA se mu zaseklo varle, tak si stěžoval

Jeden muž z Norska si v obchodním domě IKEA pořídil stoličku do sprchy. Byla taková pěkná, červená a plná dírek. A tak se jednoho dne stalo, že se mu do dírky při sprchování zasekly koule. Samozřejmě si stěžoval a jeho příběh se teď stává hitem sociálních sítí.

Pětačtyřicetiletý Claus Jørstad si koupil stoličku Marius do sprchy, protože měl zranění kolene. Bohužel se mu do ní zaseklo varle. Prý to bylo šílené, nemohl se dostat ven, a tak seděl pod sprchou tak dlouho, až začala téct studená voda. To ho vystavilo riziku úrazu elektrickým proudem, protože byl nucen sáhnout po vysoušeči vlasů, aby se aspoň trochu ohřál.

stolicka1

Jak se vysvobodil?

Pro Dailymail.co.uk popsal, že voda byla studenější než úsměv tchýně, když si bral její dceru. Nakonec to však byla voda, která mu pomohla. Ve studené vodě se varle smrštilo, a tak jej mohl vytáhnout z dírky.

Věc ale nenechal jen tak a hned napsal na facebookovou stránku IKEA. Přidal fotku stoličky a své genitálie popsal jako „kapitána a dva námořníky“, protože Švédové nemají rádi přímé popisy genitálií. Příspěvek se šíří po sociální síti a IKEA, známá svým smyslem pro humor, to nemohla nechat jen tak.

Co na to IKEA?

Doporučila mu vyndat stoličku ze sprchy, nebo se na příští mořský výlet pořádně obléci. Jørstad se rychle poučil a zanedlouho zveřejnil fotku stoličky pokrytou malým ručníkem. S touhle úpravou už prý neutrpěl žádné zranění, kromě bolesti břicha od smíchu z komentářů.

14212653_10153850515737551_3147926997414037612_n

Konverzace u příspěvku pak ještě dlouho pokračovala, IKEA i Jørstad se překonávali vtipnějšími komentáři. Podívat se na to můžete tady.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru