Dnes vyšlo 15 článků

VIRAL: Chlapeček za volantem baví uživatele na sociálních sítích. Smál se hasičům, kteří ho vyprošťovali ze zamčeného auta

Hvězdou internetu se stal čtrnáctiměsíční chlapeček jménem Brandon Emery, který se náhodou zamkl v autě. Zachoval však klidnou hlavu, když ho totiž hasiči vyprošťovali, měl z nich obrovskou legraci.

Všechno to začalo tím, když matka batolete položila klíče od auta do zavazadlového prostoru, během nakládání nákupu do vozidla. Ale její syn uzamkl automobil centrálním zámkem v autě, a tak neexistoval žádný způsob, jak by mohla žena svého čtrnáctiměsíčního mrňouse z automobilu dostat. Zavolat musela hasiče.

Záchranný tým se snažil chlapce dostat z auta, a tak použil malé ruční nástroje, aby se do vozidla dostal. Batole se na hasiče neustále usmívalo, ale najednou našel mince, které chtěl dát do úst. Naštěstí hasiči rychle reagovali a rozbili zadní okno vozidla, než by se stalo něco špatného.

Zdroj: Bored Panda

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru