Dnes vyšlo 15 článků

Virál českého Facebooku: Holky, ženský, baby, copak nemáte zrcadlo?

Možná se ten příspěvek dostal už i k vám. Facebookem se totiž šíří rychlostí blesku, za den stihl nasbírat téměř 10 000 lajků, přes 1000 komentářů a sdílelo jej asi 700 lidí. Dotýká se běžného problému dnešní doby: tloušťky.

Dnešní doba je zvláštní…. Nechápu za kým kluci dnes běhají, když 99,9% mladých holek na bazéně se při chůzi třese jak pytel sraček, celulitidu mají od 10let snad i na zádech, všechny drží v ruce cigaretu, v druhé ruce chipsy a během vdechnutí kouře a napití se Coly s čistým svědomím řeknou, že mají blbou postavu po matce a že za to nemůžou. Takhle se všechny navzájem uklidní, že mít od 15 let kolem pasu pneumatiku a místo zadku pytel brambor je vlastně standart dnešní moderní zkažené doby a že je to v pořádku a jsou spokojené. Však co, oni kluci na ně stejně vylezou protože nemají na výběr a vlastně na tom s postavama nejsou o moc lépe takže nemají právo ani kritizovat. Takže mezi stovkami náctiletých holek v bikinách nakonec zjišťuji, že to nejluxusnější z celého bazénu je moje manželka po třech dětech, za kterou se otočí každý kdo má penis… a vlastně i vagínu, protože hledá důvod ji promluvit kamarádkám , jak je vychtlá, a že by tak vypadat nechtěla… … :))))))

Holky, ženský, baby….. Sakra jste normální? Copak nemáte zrcadlo? Kdy vám dojde, že by jste místo cigarety, chipsu a hamburgeru, měli začít chroupat mrkev a okurky a běhat denně v neoprenu kolem Prahy? Vždyť je to už hnus.“

Tak přesně takhle zní status Jiřího Lasíka doplněný o jeho fotku manželky po třech dětech. Ano, je to ta v popředí obrázku s kočárkem. A postavu by jí opravdu mohla závidět kdejaká patnáctiletá slečna.

11755883_751731031597625_4677530583796621629_n

A ano, spousta holek si za to určitě může nevhodnou stravou a nedostatkem pohybu. Ale něco vám prozradíme. Jiří Lasík je bodybuilder, takže má o dokonalé postavě ještě trochu jinou představu než my obyčejní lidé, a na to mnoho komentujících naráží.

komentare

Co si o tom myslíte vy? Je Jirkova vyhraněnost proti tlustým lidem už příliš nebo má v podstatě pravdu? A má jeho manželka hezký zadek? 😀

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru