VIRAL: Babišovy dobroty: Andrej se konečně úplně odhalil

Občas se na internetu objeví videa, která se snaží zesměšnit současnou politickou situaci v České republice. V posledních týdnech je asi nejskloňovanějším jménem Andrej Babiš, podle něhož je to všechno pouze kampaň. A toho se chytil Adam Vrbas, který ministra financí paroduje ve svém videu na Stream.cz.  

Rádoby Andrej Babiš odpovídá na otázky od veřejnosti. Podle ní ukradl v obchodě rohlíky. Andrej Babiš se z toho snažil vykroutit, ale moc mu to nešlo:

„Prosím vás, jsou to opět bláboly, nesmysly, účelovky a kampaně lidí, kteří se mě snaží zničit a vyštípat z politiky. Někdo dostal zadání, aby mi posílal takové dopisy? Tak to už nebudu příště odpovídat na nic. Já jsem v žádném obchodě nebyl, do žádného obchodu nechodím. V obchodě jsem byl jednou a vzal jsem si 56 rohlíků, ale jenom proto, že jsem nevěděl, že mám nějaké rohlíky zaplatit. Byla tam se mnou moje asistentka, která chudinka nakupovala poprvé a místo, aby ty peníze do té kasy dala, tak si z té kasy vzala. Ale kdo z vás neudělal chybu. Kdo z vás v životě neudělal chybu. Jenom Babiš, když udělá chybu, tak se to řeší?“

A podobných situací autor videa parodoval více. Podívejte se sami, zda vám to připomíná skutečného Andreje Babiše.

babisovy dobroty

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru