VIRAL: Adidas nechtěl reklamu od studenta. Ale nyní může litovat, protože dojemné video se stalo hitem internetu

Moldavský student režie Eugen Merher žije od svých šesti let v Německu. Vytvořil video pro společnost Adidas, nicméně ta se k dojemnému příběhu Break Free nevyjádřila. A nyní může pouze litovat, protože video se stalo virální a během necelého měsíce získalo na YouTube přes 8,5 milionu zhlédnutí.

Příběh pojednává o muži žijícím nudný život v domově důchodců. Vzpomíná na dobu, kdy v botách Adidas běhával běžecké závody. A právě vzpomínky chce proměnit opět v realitu, a tak si nasadí staré tenisky a pokusí se několikrát utéct personálu domova důchodců.

Eugen Merher se rozhodl poté, co se mu firma neozývala, nahrát video na YouTube. Za necelý měsíc nasbíral přes 8,5 milionu zhlédnutí. Zároveň o něm píšou média ze všech koutů světa.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru