VIRAL: 23letý muž vypráví svůj příběh o rakovině na sociálních sítích

Petru Hübel, milovník fitness, zveřejnil před rokem fotografii na Instagramu s komentářem: „Ve svých 22 letech by málokdo čekal, že mi bude diagnostikována rakovina, ale stalo se. Beru to s humorem, nedám se a nakopu jí prdelku.“ Petr má dnes 23 let a v boji proti zákeřné nemoci se stále nevzdává. O svůj srdcervoucí příběh se navíc dělí přes sociální sítě. A podporu mu vyjádřily dokonce celebrity.

Petra zasáhla agresivní forma rakoviny, na kterou přestala zabírat chemoterapie. Jeho nádor neustále roste, čímž se zmenšuje jeho šance na uzdravení. Ale ani přesto Petr boj s rakovinou nevzdává. Rozhodl se využít všechny možnosti, které mu dávají šanci na přežití, a tak neváhá ani jet do dalekého Peru. Aby však mohl zkusit i další metody, potřebuje na to finanční prostředky, a tak o ně požádal prostřednictvím Instagramu.

petr01

Zdroj: Instagram

Asi ani nečekal, že jeho příspěvek na Instagramu vyvolá tak obrovskou reakci. Dokonce si nemocného mladíka všimly i české celebrity.

petr02

Zdroj: Instagram

„Kamarádi, máme každý svých starostí dost, ale pokud můžete, podívejte se na poslední příspěvek @petan_workout … pokud nemůžete pomoct, děkuji, že aspoň pošlete dál. Já jdu poslat pár korunek a budu držet palce,“ napsal Roman Vojtek na svém Instagramu.

roman vojtek

Zdroj: Instagram

„@petan_workout je nejvíc. I když ho neznám, vím to. A aby byl pořád a dloooooouho ještě nejvíc, tak mu zkuste poslat co nejvíc, děkuji. 2900812003/2010,“ napsala na Instagramu Iva Pazderková.

iva pazderková

Zdroj: Instagram

Dále se přidali například Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva či Anna Julie Slováčková. Příspěvek milovníka fitness, kterému zkomplikovala nemoc zákeřná rakovina, se šíří jako lavina.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru