Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Víno z Kobylí má e-shop a nové webové stránky

Nové webové stránky a e-shop spouští v těchto dnech vinařství Víno z Kobylí, jehož vinice se nacházejí ve Velkopavlovické podoblasti jihovýchodní části Moravy. Svým zákazníkům nabízí možnost objednat více než 40 druhů vín z pohodlí domova. Na webových stránkách je výběr z vín s přívlastkem, archivních a ročníkových vín. Nechybí ani vína z řady VOC Modré hory, slámové víno či limitované edice nového frizzante Elegant Blanc odrůdy Muškát moravský.

“Snažíme se vyjít svým zákazníkům vstříc, lidé si postupně stále více zvykají nakupovat přes internet, je to rychlejší a pohodlnější. Rádi našim zákazníkům, proto tento komfort dopřejeme,” prozradila vedoucí obchodního oddělení Víno z Kobylí Martina Hrnčiříková. Vinařství garantuje navíc zákazníkům, že bude víno do pěti dnů vyexpedováno.

Víno z Kobylí patří k významným moravským vinařstvím s tradicí pěstování vinné révy starší než 800 let. Několikrát bylo víno z produkce této společnosti oceněno na prestižních domácích i zahraničních soutěžích. Ročníkové víno Rulandské modré 2009 získalo například první místo na loňské Národní soutěži vín. Vinařská společnost pěstuje nejtradičnější odrůdy, jako například Frankovka, Tramín nebo Modrý Portugal, dále tradiční odrůdy, Veltlínské zelené, Müller Thurgau, Neuburské, Sauvignon, Ryzlink rýnský i vlašský. Víno z Kobylí nabízí ale také méně známé André.

Vino z Kobylí připravuje pro své zákazníky řadu novinek. V současné době mění vinařství svoji image. Lidé se mohou těšit například na nové edice vín, které potěší každého znalce. Dále také na originální design láhví, které budou jistě reprezentativním dárkem pro každého.

Kontakt : vinozkobyli@czechberry.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru