Dnes vyšlo 15 článků

VímVíc – vzdělávání online z pohodlí domova

V současné době je vzdělávání a seberealizace nutnost. Hlavní kámen úrazu v realizaci je čas. Projekt VímVíc spouští program kvalitního vzdělávání online. V klidu a pohodě z křesla v obýváku. Byla vytvořena kampaň na Startovači na vybudování studia.

 

Jaký je cíl?

Vzdělávací program VímVíc si klade jako nejbližší cílovou rovinku  tisícovku kvalitních kurzů online, jejíchž počet hodlá v budoucnu ještě navýšit. Prvních 30 kurzů je již zajištěno a předpokládá se, že v dohledné době je podpoří další  a další.

Co vás čeká?

Jak bylo již řečeno, jedná se o internetový portál s kvalitními online video kurzy. Nabídka je opravdu různorodá, což ocení nejeden potencionální student. Programováním pro začátečníky začínaje, HTML, CSS, grafiky, přes cizojazyčné kurzy a kurzem s radou jak být okouzlující konče. Hlavním atributem pro úspěch je kvalita. Vyučovat vás budou vždy jen profíci a profesionálové za slovo vzaté.

Pomozte projekt realizovat

Na internetových stránkách https://www.startovac.cz/projekty/vimvic/ se dočtete, jak můžete právě vy podat pomocnou ruku. Jelikož se jedná o finančně i časově náročný projekt, realizační tým žádá veřejnost o pomoc. Vybudování jednoho studia vyžaduje investici v řádu cca 250.000 Kč na techniku, stavební úpravy a provoz studia během prvních pár měsíců. Jakákoliv částka pomůže.

Pečlivě vybraní lektoři

Co nebo kdo hraje prim? Samozřejmě kvalitní profesoři, lektoři se zkušenostmi, které umí a hlavně chtějí předávat dál. Každý zájemce o místo lektora je podroben pečlivému přijímacímu pohovoru, kde jsou zhodnoceny jeho kladné stránky, ale i ty záporné. Pro 100 % jistotu o kvalitě kurzů je zde speciálně navržený hodnotící systém, který ještě před vstupem do kurzu umožní ověřit, jak jsou s kurzem spokojení ostatní uživatelé. Pokud nebudete s kurzem spokojení, bez zbytečných diskuzí vám vrátí peníze. No nekupte to!

Aby toho nebylo málo, lektoři, kteří se účastní projektu mají dlouholeté zkušenosti na poli osobního kontaktu student – učitel. Internetová výuka je jakási dramatická hra, scénka, která je může stát více nervů a trémy, než když stojí před třídou nacpanou žáky. Tým VímVíc pomáhá lektorům s dramaturgií, natáčením, postprodukcí i komunikací kurzu směrem k zájemcům o kurz.

Na koho se můžete těšit?

Mezi již domluvené lektory patří například Marta Nesbitt, HR advisor pro Amazon pro evropské země, Hana Wolf, hlavní koučka ve škole pro ženy, Olga Pohl, překladatelka a publicistka, Lenka Kruntorádová, lektorka účetnictví a daní a zakladatelka KLM Group a mnoho dalších.

 

Od “A” do “Z”

Online kurzy jsou vskutku různorodé. Ať už svým obsahem či délkou. Nabídka je od krátkých 1 hodinových kurzů až po 30 hodinový kurz programování, samozřejmě v závislosti na své ceně. Některé kurzy budete moci studovat zdarma, jiné za stovku a jiné za tisíce. Vybere si každý. Z důvodu úspory času jsou videa uspořádána do krátkých sekvencí. Můžete je tak sledovat ve vlaku, frontě na banány nebo v čekárně u lékaře.

Studijní materiály

Valná většina lektorů ke kurzu poskytuje zdarma materiály jako jsou pracovní sešity, ebooky a testy pro vlastní ověření znalostí. K tomu má každý student samozřejmě možnost lektora kontaktovat a poskytnout mu feedback.  V plánu jsou i certifikáty, což je skvělý výsledek za vaši odvedenou práci. Zkuste zhlédnout trailery kurzů zde .

Jaké jsou ceny kurzů?

Zde je dostupné video, kde se můžete podívat na to, kolik peněz vás bude celá sranda stát.

 

Koho celý projekt napadl?

Moudré hlavy se jmény Ivo Prax a Michal Hardyn. Právník z povolání, to jest Ivo – seznamte se. Mimo paragrafů umí i skvěle hovořit. Důkazem je fakt, že působí jako šéf řečnických klubů Toastmasters. Michal je synem učitelů, což mluví samo za sebe. Přes 7 let se zabývá online projekty, stojí za projekty jako PlnaPenezenka.cz nebo AffiliateClub.cz.

 

Škola nestačí

Bohužel, každý z nás zapomíná. Ať chceme nebo ne, i na nás se často podepíše zub času. Jak se dělá trojčlenka se ptáme svého dvanáctiletého potomka, jestli psát “mě” nebo “mně” hledáme v internetových pravidlech pravopisu, jak si správně namalovat oční linku lovíme v ženských magazínech. Projekt VímVíc s jeví jako efektivní způsob, jak si rozšířit obzory. Dva roky se připravoval  start vzdělávacího projektu, nechyběli ani diskuze s lektory či účast na online kurzech v Americe, kde jsou právě tyto kurzy mimořádně úspěšné a rozšířené. Na základě vytrvalé práce a zájmu lektorů vznikl projekt VímVíc.cz, který má za cíl umožnit získání konkrétního vzdělání a dovednosti rychle a pohodlně.

Důraz na kvalitu videa je pro realizační tým NEMUERO UNO. Obsah i technické provedení musí být na prvotřídní úrovni. Obzvláště nyní, na počátku roku 2016.

 

Kudy tudy do Bavorova?

Jak říkával farář Otík v jedné nejmenované české veselohře -“Tudy tady, tady tudy”.  Na internetových stránkách https://vimvic.cz/ si vyberete kurz, zaplatíte jej a poté obdržíte přístup k výukovým lekcím. Velkou výhodou je, že potřebujete pouze internet. Žádné dojíždění, hromady papírů, nudné vysedávání v lavici. Při kurzu si můžete dopřát své oblíbené jídlo nebo sklenku vína. To se jeví jako škola snů!

Startuje se v září

Připravit, pozor, teď!

 

Zdroj: startovacvimeocdnpbsmagazinvimvic

 

Jmenuji se Radka a vyznačuji se tím, že ráda píši. Druhým rokem mám vlastním blog, kde se snažím psát poznatky ze svého života ironickou formou. Kromě psaní jsem instruktorka jógy, knihomol, milovník zvířat - hlavně psů a věčný snílek.

Komentáře

Nahoru