Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: Tajné testovací laboratoře pro Apple Watch

Darujeme vám zdarma virtuální vstupenku do tajné laboratoře, kde se testovaly fitness a zdravotní funkce nejnovějšího počinu Kalifornské společnosti – Apple Watch. Exkluzivní záběry mohla natočit jediná televizní stanice – ABC News. V reportáži uvidíte také Apple zaměstnance Jeffa Williamse, který na březnové akci představil ResearchKit, a Jaye Blahnika, který testovací program Applu vede.

Obě hlavní funkce hodinek byly testovány na dobrovolnících z řad zaměstnanců Applu. Tajemstvím pro ně bylo, že celou dobu nevěděli, co vůbec testují. Celou dobu na zápěstí sice měli Apple Watch, ale byly buď nějako zakryté, nebo vypadaly jinak.

Zaměstnanci s hodinkami cvičili jógu, veslovali, běhali a cvičili na fitness strojích. Při těchto úkonech jim bylo měřeno všechno možné a podle naměřených dat Apple vypiluje svůj software pro Apple Watch k dokonalosti. Dat která byla naměřena je prý neskutečné množství.

Samotný Apple dokonce pro tyto testovací účely zhotovil klimatickou komoru, která simuluje různá prostředí. Takže hodinky byly de facto testovány jak na Aljašce tak v Dubaji.

abc_applefitness_le_150319_16x9_992

screen-shot-2015-03-20-at-8-56-06-am

screen-shot-2015-03-20-at-8-56-22-am

screen-shot-2015-03-20-at-8-56-32-am

Zdroj: muj-ipad.cz

Komentáře

Nahoru